Kayseri Dünya Vinç Platform

Kayseri sepetli platform

Kayseri sepetli platform, kayseri vinç

Kayseri Dünya Vinç Platform 0535 922 49 90

Kayseri Dünya Vinç Platform kiralamalarında aranan bu araç aslında profesyonel kullanımda  ‘’Araç Üstü  Platform’’ olarak geçmektedir çünkü vinçler genel tabiriyle ağırlık kaldırmak içinken, Araç üstü platformlar yani Sepetli Vinçler insanları güvenli bir biçimde yükseğe erişimini sağlamak için kullanılmaktadır. Öncelikle bu yapılan işlerde güvenlik en öncelikli konudur bu nedenle kiralamalarınızda sormanız gereken öncelikli konu Aracın orijinal platforma sahip olup olmadığı konusudur.  Birçok araç vinçlere takılı aparat şeklinde yerleştirilmiş sepetler ile çalıştırılmaktadır fakat bunlar yüksekte güvende çalışma unsurları taşımamaktadır ve yasaktır.

Sepetli Vinç Kiralamalarında Dikkat Edilecek Kriterler

Yükseklik

Birçok  sepetli vinç, araç üstü platform kiralama çalışmasında dikkat edilen konu yükseğe erişim mesafesidir. İlk belirleyici etkenlerden beri yüksekliğe göre doğru aracı seçmektir.

Yanal Mesafe

Her Sepetli Vincin Yanal çalışma mesafesi farklıdır, yanal mesafesi yüksek olan araçların bir çok kabiliyeti ve kısıtlı alanlara ulaşmaları daha kolay ve esnektir.

Sepet İstiap Haddi

Her sepetli Vincin kaldırma kapasitesi farklıdır. Bazı çalışmalarda panel montajı, cam montajı ve daha fazla personel kullanılacağı için Sepetin taşıma kapasitesi önem taşımaktadır. Bu kapasite 150kg-700kg arasında değişmektedir.

Sepetli Aracın Boyutları

Kabul etmek lazım ki dar alanlarda özellikle Şehir İçi Kiralamalarında bazı caddeler ve sokaklar çok kısıtlıdır ve bu aralara yanaşmak ve çalışma yapmak için aracın boyutlarının uygun olması çok önem kazanmaktadır.

Sepetli Vinç Çalışması İçin istenen Belgeler

Sepetli Vinç kiralamalarında, kiralamacı firmalara ilk sorulacak sorulardan biri Araçların Standartlar Enstitusune  uygun olup olmadığıdır. Bu da araçların her yılda bir periyodik olarak Mühendisler odasının yaptığı kontrollerden geçmeli ve belgeli yanlarında hazır olmalıdır.

Yetkin ve Eğitimli Operatörler

Sepetli Vinç ve Araç üstü platform kiralamalarında en önemli konulardan biri araç olduğu kadar, Operatörde çok önemli bir kavramdır. Operatörlerimizin hepsi yetkin belgelidir .  Onları yenilemek ve en son bilgiler ile buluşturmak ve size en iyi hizmeti sağlamak bizim hedefimiz olmuştur.

Güvenlik Ekipmanları

Sepetlerde çalışan uygulamacı personel güvenlik kemeri takmalıdır bu yasalarca yapılmış bir saptama olmamakla birlikte bir çok ölümlü vinç kazasının sonuçlarını değiştirecek temel sebeptir. Araç üstü platformu ve sepetli vinci kiraladığınız firmadan bu güvenlik metaryallerini isteyiniz.

İletişim : 0535 922 49 90

You may also like...